Andrzej Błahuht psychoterapeuta

psycholog, terapeta grupowy

tel 605962555

Image

mgr Andrzej Błahut

Psycholog, psychoterapeuta, specjalizuje się w psychoterapii par i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończył rozległe szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej. Pracuje w modalności integratywnej i w swojej pracy wykorzystuje podejście strategiczne, ericksonowskie , elementy podejścia behawioralno-poznawczego i hellingerowskiego. Korzysta z superwizji prowadzonej przez osoby rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Żonaty, ojciec trojga dzieci.

Sylwia Błahut psychoterapeutka

psycholog kliniczny

tel 607162314

Image

mgr Sylwia Błahut

mgr psycholog, studia ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - specjalność Psychologia Kliniczna Człowieka Dorosłego oraz Psychologia Pracy. Zajmuje się pomocą psychologiczną dla młodzieży i dorosłych. Pracuje w modalności integratywnej, opiera się przede wszystkim na metodzie Gestalt (szkolenia w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie), Ustawień Systemowych, czasami posługując się również elementami podejścia poznawczo-behawioralnego. Aktualnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii CM UJ. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej w obszarze diagnozy, poradnictwa, terapii i szkoleńeń

Psychoterapia prowadzona jest pod superwizją, zgodnie ze standartami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego , Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Ukryj pasek Pokaż pasek Powrót do góry
Poczekaj cierpliwie