Andrzej Błahuht psychoterapeuta

psycholog, terapeta grupowy

tel 605962555

Image

mgr Andrzej Błahut

Psycholog, psychoterapeuta, specjalizuje się w psychoterapii par i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz młodzieży. Ukończył rozległe szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim oraz Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej. Pracuje w modalności integratywnej i w swojej pracy wykorzystuje podejście strategiczne, ericksonowskie , elementy podejścia behawioralno-poznawczego i psychodynamiczne. Szczęśliwy mąż i ojciec czworga dzieci.

Sylwia Błahut psychoterapeutka

psycholog kliniczny

tel 607162314

Image

mgr Sylwia Błahut

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne (model systemowo-psychodynamiczny) w Zakładzie Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego. Absolwentka podyplomowanych Studiów Otwartego Dialogu i rozwoju sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychcznego na UKSW.Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych, współpracując z ośrodkami pomocy społecznej oraz SDŚ-ami. Poza psychoterapią prowadziła liczne warsztaty psychoedukacyjne i rozwojowe. Obecnie zatrudniona w Środkowopomorskim Centrum Zdrowia Psychicznego Medison. Od kilku lat posiada gabinet prywatny, w którym prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. Należy do Wielkopolskiego Towarzystwa Psychoterapii Systemowej . Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Psychoterapia prowadzona jest pod superwizją, zgodnie ze standartami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego , Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Ukryj pasek Pokaż pasek Powrót do góry
Poczekaj cierpliwie